PALIT GeForce RTX 5070 White OC 12GB GDDR7 192 bit, 1x HDMI 2.1b, 3x DP 2.1b, 3 Fan, 1x 16-pin pwr connector,
404 144 ₸
- Более 2 ед.
- Код: 4710562245295_3Y
PALIT GeForce RTX 5070 White OC 12GB GDDR7 192 bit, 1x HDMI 2.1b, 3x DP 2.1b, 3 Fan, 1x 16-pin pwr connector,Более 2 ед.
404 144 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palit |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| EAN Code | 4710562245295 |
| Pack Height (mm) | 41 mm |
| Pack Length (mm) | 291 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Width (mm) | 116 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Информация для заказа
- Цена: 404 144 ₸


