Ttec ReCharger Extreme LCD 20.000mAh PD 20W Powerbank with Built-in USB-C & Lightning Cables, LED Torch, Carry
19 656 ₸
- Более 2 ед.
- Код: 2BB238S
Ttec ReCharger Extreme LCD 20.000mAh PD 20W Powerbank with Built-in USB-C & Lightning Cables, LED Torch, CarryБолее 2 ед.
19 656 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.18 kg |
| EAN Code | 8694470004280 |
| Pack Height (mm) | 22 mm |
| Pack Length (mm) | 7 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.24 kg |
| Pack Width (mm) | 7 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Информация для заказа
- Цена: 19 656 ₸


