Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 10.66 kg |
| EAN Code | 8694470004655 |
| Pack Height (mm) | 10 mm |
| Pack Length (mm) | 19 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10.66 kg |
| Pack Width (mm) | 3 mm |
| Pieces in pack | 12 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Информация для заказа
- Цена: 7 374 ₸







