
Ttec Recharger M LCD 10.000 mAh. Magesafe comp PD20W Powerbank with USB-C Cable and Stand
15 118 ₸
- Более 2 ед.
- Код: 2BB230GR
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 10.66 kg |
| EAN Code | 8694470004273 |
| Pack Height (mm) | 10 mm |
| Pack Length (mm) | 19 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10.66 kg |
| Pack Width (mm) | 3 mm |
| Pieces in pack | 12 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Информация для заказа
- Цена: 15 118 ₸






