ASUS Video Card NVIDIA RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1b
399 385 ₸
- Более 2 ед.
- Код: DUAL-RTX5070-O12G
ASUS Video Card NVIDIA RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1bБолее 2 ед.
399 385 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 4711636046213 |
| Pack Height (mm) | 126 mm |
| Pack Length (mm) | 249 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.5 kg |
| Pack Width (mm) | 51 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Информация для заказа
- Цена: 399 385 ₸


