Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 16.9 kg |
| EAN Code | 8694470004730 |
| Pack Height (mm) | 19 mm |
| Pack Length (mm) | 200 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10.66 kg |
| Pack Width (mm) | 2 mm |
| Pieces in pack | 12 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 990 ₸







