JBL Tune 720BT - Wireless On-Ear Headset - Purple
26 992 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:JBLT720BTPUR
JBL Tune 720BT - Wireless On-Ear Headset - PurpleБолее 2 ед.
26 992 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 1.45 kg |
| EAN Code | 6925281967092 |
| Pack Height (mm) | 250 mm |
| Pack Length (mm) | 240 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.36 kg |
| Pack Width (mm) | 220 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 992 ₸


