Ttec ReCharger LCD 20.000mAh PD 20W Powerbank
10 399 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:2BB268S
Ttec ReCharger LCD 20.000mAh PD 20W PowerbankБолее 2 ед.
10 399 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 50.9 kg |
| EAN Code | 8694470004471 |
| Pack Height (mm) | 45 mm |
| Pack Length (mm) | 200 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 5.09 kg |
| Pack Width (mm) | 110 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 399 ₸


