ASUS Video Card NVIDIA RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1b
397 821 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:DUAL-RTX5070-O12G
ASUS Video Card NVIDIA RTX 5070 12 GB GDDR7 192 bit 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1bБолее 2 ед.
397 821 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 4711636046213 |
| Pack Height (mm) | 126 mm |
| Pack Length (mm) | 249 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.5 kg |
| Pack Width (mm) | 51 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 397 821 ₸


