ASUS Video Card NVIDIA GeForce RTX 5060 614 TOPs PCI Express 5.0 8GB GDDR7 128 bit Digital Max Resolution 7680
210 239 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
ASUS Video Card NVIDIA GeForce RTX 5060 614 TOPs PCI Express 5.0 8GB GDDR7 128 bit Digital Max Resolution 7680Более 2 ед.
210 239 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 4711636196963 |
| Pack Height (mm) | 123 mm |
| Pack Length (mm) | 228 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.19 kg |
| Pack Width (mm) | 50 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 210 239 ₸


