SAMSUNG DRAM 32GB DDR4 3200 Mbps, 1.2V, (2Gx8)x18, 2R x 8
553 261 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:M393A4G43CB4-CWE
SAMSUNG DRAM 32GB DDR4 3200 Mbps, 1.2V, (2Gx8)x18, 2R x 8Более 2 ед.
553 261 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Pack Height (mm) | 3 mm |
| Pack Length (mm) | 133 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.01 kg |
| Pack Width (mm) | 30 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 553 261 ₸


