Samsung Server Memory Module 32GB DDR5 1Rx4 5600Mhz
605 952 ₸
- Более 2 ед.
- Коды:M321R4GA0PB0-CWM
Samsung Server Memory Module 32GB DDR5 1Rx4 5600MhzБолее 2 ед.
605 952 ₸
+7 (727) 341-09-49
- +7 (700) 341-09-49
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| EAN Code | 0 |
| Pack Height (mm) | 3 mm |
| Pack Length (mm) | 133 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| Pack Width (mm) | 31 mm |
| Pieces in pack | 1 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 605 952 ₸


